Jaargang Wedstrijd Geleider  Woonplaats Naam hond  punten

Selectiewedstrijd 2009

       

Nummer 1

H Mulder Almelo Irtho 435 pnt

Nummer 2

H Pegge Hengelo Rudie 433 pnt

Nummer 3

B Bulters Almelo Acume 427 pnt

Kampioenswedstrijd 2009

       

Nummer 1

AHM Groothuys Hengelo Philip  439 pnt

Nummer 2

R. Leus Borne Remco 439 pnt

Nummer 3

H.B.M. Veldscholten Almelo Vito 436 pnt
J.H.C. A  2009        
Nummer 1 E.R.M. Klaassen Albergen Boy 85
Nummer 2 B. Leusekamp Oldenzaal Diezel 85
Nummer 3 R.H. Zomer Borne Rocky 83
J.H.C. B 2009        
Nummer 1 H.B.M. Veldscholten Almelo Vito 149
Nummer 2 J. Schuurmans Hengelo Tyson 147
Nummer 3 R. Rakers     147
Kampioenswedstrijd 2008        
Nummer 1 H.Pegge Hengelo Rudie 411 pnt.
Nummer 2 H.Mulder Almelo Irtho 402 pnt.
Nummer 3 J.Rekers Almelo Lubeck 395 pnt.
Selectiewedstrijd 2008         
Nummer 1 A.W.J. Kleine Schaars Zwolle Commando 434 pnt.
Nummer 2 C.F.H. Duinkerk Almelo Marco 433 pnt.
Nummer 3 R. Meijer Zwartsluis Ybbor 431 pnt.
J.H.C. A  2008        
Nummer 1

 R.Nijhuis

    85 pnt.
Nummer 2 A.Hoeben     82 pnt.
Nummer 3 R.Harrevoort     82 pnt.  (toepassing reglement)
J.H.C. B 2008        
Nummer 1

H.B.M. Veldscholten

Almelo   146 pnt.
Nummer 2 A.Raasing     146 pnt. (toepassing reglement)
Nummer 3 B.Bruinsma     141 pnt.
Kampioenswedstrijd 2007        
Nummer 1 A.W.J. Kleine Schaars Zwolle Commando 416 pnt.
Nummer 2 R. Meijer Zwartsluis Ybbor 407 pnt.
Nummer 3 Mevr. P. Pronk- Schutte Wijhe Noa 404 pnt.
Selectiewedstrijd 2007         
Nummer 1 H. Pegge Hengelo Rudie 452 pnt.
Nummer 2 P. van Oss Denekamp Shadow 442 pnt.
Nummer 3 G. Stevens Haaksbergen Rocco 433 pnt.
J.H.C. A  2007        
Nummer 1

 F. W. Wilbrink

    84 pnt.
Nummer 2  B. Meijer     78 pnt.
Nummer 3 G. Smit     77 pnt.
J.H.C. B 2007        
Nummer 1

 H. Mulder

Almelo   150 pnt.
Nummer 2 W.C. R.  v/d Wal     145 pnt.
Nummer 3 B. H. Brouwer     135 pnt.
Kampioenswedstrijd 2006        
Nummer 1 M. Smit Oldenzaal Diego 416 pnt.
Nummer 2 R. Meijer Zwartsluis Ybbor 415 pnt.
Nummer 3 H.B.M. Veldscholten Almelo Rayo 411 pnt.
Selectiewedstrijd 2006         
Nummer 1 H. Pegge Hengelo Rudie 454 pnt.
Nummer 2 P. van Oss Denekamp Shadow 450 pnt.
Nummer 3 H.B.M. Veldscholten Almelo Rayo 445 pnt.
J.H.C. A  2006        
Nummer 1

B. Wolters

    84 pnt.
Nummer 2 A.H. Bakhuis-Heine Vriezenveen   82 pnt.
Nummer 3 M. Smit Oldenzaal   81 pnt.
J.H.C. B 2006        
Nummer 1

M.Wachtmeester

    148 pnt.
Nummer 2 M.Kamphuis Denekamp   145 pnt.
Nummer 3 W.C.R v/d Wal     139 pnt.
Kampioenswedstrijd 2005        
Nummer 1 H. Hut Hengelo Hunter 418 pnt.
Nummer 2 H. Pegge Hengelo Rudie 418 pnt.
Nummer 3 B. Bulters Almelo Acume 398 pnt.
Selectiewedstrijd 2005         
Nummer 1 H. Bolster Enschede Beau 450 pnt.
Nummer 2 H. Pegge Hengelo Rudie 439 pnt.
Nummer 3 P. van Oss Denekamp Shadow 426,5 pnt.
J.H.C. A  2005        
Nummer 1

1. R.K.J Grootfaam

Enschede   83 pnt.
Nummer 2 J. ten Hartog     82,5 pnt.
Nummer 3 L.C. Veldscholten     82 pnt.
J.H.C. B 2005        
Nummer 1

 H. Hut

Hengelo Hunter 148 pnt.
Nummer 2 B. Bulters Almelo Acume 143,5 pnt.
Nummer 3        
Kampioenswedstrijd 2004        
Nummer 1 H. Bolster Enschede Beau 418,5 pnt.
Nummer 2 S.H.J. Mulder Hengelo Glen 414 pnt.
Nummer 3 K. Boerman Nieuwleusen  Basco 396 pnt.
Selectiewedstrijd 2004         
Nummer 1 M. Smit      
Nummer 2        
Nummer 3        
J.H.C. A  2004        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
J.H.C. B 2004        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
Kampioenswedstrijd 2003        
Nummer 1 U. Wisznewski Oldenzaal Sharrel 413 pnt.
Nummer 2 R. Meijer Zwartsluis Robby 408,5 pnt.
Nummer 3 J. Meulenbelt Ommen Thormo 403 pnt.
Selectiewedstrijd 2003         
Nummer 1 A.W.J. Kleine Schaars Broekland Tango 444 pnt.
Nummer 2 R. Meijer Zwartsluis Robby 429 pnt.
Nummer 3 J. Meulenbelt Ommen Thormo 364 pnt.
J.H.C. A  2003        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
J.H.C. B 2003        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
Kampioenswedstrijd 2002        
Nummer 1 H. Pegge Hengelo Bono 435 pnt.
Nummer 2 R. Meijer Zwartsluis Robby 431 pnt.
Nummer 3 W. Beltman Dalfsen Lady 428,5 pnt.
Selectiewedstrijd 2002        
Nummer 1 M. van het Hul Zwolle Dodi 449,5 pnt.
Nummer 2 E.R.M. Klaasen Albergen Jayro 432 pnt.
Nummer 3 E. Kelder Vriezenveen Tomba 420 pnt.
J.H.C. A  2002        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
J.H.C. B 2002        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
Kampioenswedstrijd 2001        
Nummer 1 H. Pegge Hengelo Bono 431,5pnt
Nummer 2 B. Wolters Almelo Chico 425,5 pnt.
Nummer 3 H. Verschoor Nijverdal Quinto 425,5 pnt.
Selectiewedstrijd 2001         
Nummer 1 E.R.M. Klaasen Albergen Jayro 450 pnt.
Nummer 2 G.J.M. Veldhuisen Haaksbergen Jari 448 pnt.
Nummer 3 R.T.M. Nijhuis Albergen Rowdy 427 pnt.
J.H.C. A  2001        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
J.H.C. B  2001        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
Kampioenswedstrijd 2000        
Nummer 1 H. Pegge Hengelo Marco 436 pnt.
Nummer 2 E. Lansink Hengelo Spike 433 pnt.
Nummer 3 R. Grootfaam Enschede Cindy 432 pnt.
Selectiewedstrijd 2000         
Nummer 1 A.W.J. Kleine Schaars Broekland Veronie 448 pnt.
Nummer 2 W. Zwolsman Vriezenveen Tarzan 439 pnt.
Nummer 3        
J.H.C. A  2000        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        
J.H.C. B 2000        
Nummer 1        
Nummer 2        
Nummer 3        

Typefouten onder voorbehoud.

home